Nivea, Silk Mousse - Jedwabisty mus do mycia ciała Raspberry Rhubarb

 Jeśli chodzi o produkty do mycia ciała to lubię je często zmieniać i rzadko używam dwóch takich samych pod rząd. Ostatnio testowałam produkt Nivea, Silk Mousse - Jedwabisty mus do mycia ciała w wersji Raspberry Rhubarb. Do wyboru są jeszcze inne wersje zapachowe. Wydaje mi się, że weszły do stałej oferty bo nadal je widzę na półkach Rossmanna choć na zatyczce jest naklejka "Limited Edition". Jego cena regularna to ok. 14 zł ale oczywiście łatwo trafić na promocję.


 Opakowanie jest metalowe ze specjalnym dozownikiem, który zamienia produkt w piankę do mycia. Działa jak należy, nie zacina się i łatwo utrzymać go w czystości. Jego pojemność to 200 ml. Zapach jest ładny, czuć słodką malinę przełamaną kwaskowatym rabarbarem. Nie jest mocno intensywny ale czuć go bardzo delikatnie ma skórze po umyciu.


 Od producenta:


 Konsystencja powstającej pianki jest bardzo puszysta i dość gęsta. Wystarczy lekko nacisnąć dozownik ponieważ zwiększa ona swoją objętość i wystarcza na umycie sporego fragmentu ciała. Dzięki temu jest wydajna i bardzo przyjemna w użyciu. Dla mnie to wręcz takie małe rozpieszczenie skóry po zwykłych żelach :) Dobrze oczyszcza i odświeża skórę a przy tym nie wysusza skóry ani nie powoduje podrażnień czy uczuleń.


 Podsumowanie: Pianka do mycia Nivea to miła odmiana od tradycyjnych żeli. Jej konsystencja jest bardzo przyjemna i wydajna. Ładny zapach umila użytkowanie i na szczęście nie wysusza. Na pewno jeszcze do niej wrócę, może w innej wersji zapachowej.

 A Wy lubicie pianki do mycia czy wolicie jednak zwykłe żele lub mydła? Miałyście okazję używać tych z Nivea?

2 komentarze: