Yankee Candle - Cherry Blossom (wosk)

 Yankee Candle wprowadza regularnie nowości, aż nie nadążam z ich testowaniem. Dziś jednak przedstawię Wam Cherry Blossom czyli jeden z nowszych zapachów wchodzących w skład wiosennej kolekcji Q1. Produkty marki Yankee Candle dostaniecie oczywiście na Goodies.pl, woski w cenie 9 zł. Ten zapach jest akurat niedostępny w tym momencie w formie wosku ale można się zaopatrzyć w sampler w cenie 11 zł, który też można topić w kominku.


 Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o żywym, charakterystycznym zapachu kwiatów wiśni z nutą bergamotki i drzewa sandałowego. (opis ze strony goodies.pl)


 Jaki to jest cudownie wiosenny zapach, od razu mi się humor poprawia jak go topię w kominku. To słodki aromat kwiatów wiśni połączonych z jej soczystymi owocami oraz przełamany drzewem sandałowym. Dla mnie to zapach perfumeryjny, świeży i radosny.
 Niewielki kawałek wrzucony do kominka ma bardzo dobrą moc i zapełnia sobą nawet sąsiednie pomieszczenia. Nie jest przy tym zbyt przytłaczający, nie wywołuje bólu głowy.


 Podsumowanie: Cherry Blossom to dla mnie idealny zapach na wiosenne dni. Pięknie pachnie i ma całkiem niezłą moc. Jest dla mnie kandydatem na kolejną dużą świecę więc to chyba o czymś świadczy. Polecam Wam go wypróbować :)

 Nadążacie z testowaniem nowych zapachów czy macie też takie zaległości jak ja? :)

6 komentarzy: