Yankee Candle - Iced Gingerbread (wosk)

 Okres przedświąteczny i same Święta bardzo szybko mi przeleciały w tym roku. W wielu domach piekło się pierniczki, u mnie jednak nie ma tego zwyczaju. Może za rok uda mi się namówić mamę :) Ale żeby poczuć zapach pierniczków nie trzeba ich piec, wystarczy sięgnąć po wosk Yankee Candle - Iced Gingerbread. Jest to kolejny zapach z limitowanej kolekcji Cookie Swap jaki przetestowałam. Wosk kosztuje 9 zł i jest jeszcze dostępny na Goodies.pl.


 Od producenta:

 Wosk z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu pierniczków pełnych przypraw, glazurowanych waniliowym lukrem. (opis ze strony goodies.pl)


 Pierniki to głównie przyprawy korzenne, cynamon i lukier. I właśnie to wszystko poczujecie topiąc ten wosk w kominku. Jest słodko, rozgrzewająco i świątecznie.
 Zapach należy do tych bardzo intensywnych. Kawałek, który wrzuciłam do kominka pachniał przez dwa tealighty a może i dłużej gdybym go nie wymieniła. Rozchodzi się do sąsiednich pomieszczeń i nadal ma dobrą moc. Czułam go nawet na drugi dzień bez odpalania.


 Podsumowanie: Iced Gingerbread to zapach dla osób, które lubią słodkie zapach a szczególnie pierniki :) Trzeba też uważać z ilością wrzucaną do kominka bo jest bardzo intensywny. 

 Życzeń świątecznych niestety nie składałam Wam, będą więc noworoczne. W Nowym Roku życzę Wam przede wszystkim dużo miłości, radości i zdrowia. Żebyście zawsze znaleźli powody do uśmiechu a łzy tylko były tymi szczęśliwymi. Żeby Wasze plany i marzenia się spełniły a przeszkód było jak najmniej. Wszystkiego dobrego kochani! I udanej zabawy sylwestrowej :)

2 komentarze: