"Holiday" (2006) oraz "Cztery Gwiazdki" (2008)

 Nie wiem czy już wiecie ale "Kevin sam w domu" jednak pojawi się w Polsacie 25.12 o godzinie 20:05 :) Ciekawe po co go puszczali w listopadzie skoro wiadomo, że widzowie będą chcieli go "przywrócić" na Święta. Już próbowali rok temu...
 Ostatnio byłam zaskoczona, że są osoby które nie oglądały jeszcze "To tylko miłość" i mam nadzieję, że zachęciłam Was do oglądania. Dziś kolejne propozycje filmów na Święta. Te tytuły pojawiły się już w komentarzach pod poprzednim postem ale może nie każdy je widział :)
 "Holiday" ("The Holiday") to komedia romantyczna w której występują m.in. Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law oraz Jack Black. Opowiada historie dwóch kobiet, które na święta zamieniają się domami. Jak się można domyślić po gatunku filmowym, w fabule znajdzie się miejsce dla miłości ale nie tylko. Bardzo przypadł mi do gustu.
"Cztery Gwiazdki" ("Four Christmases") mają w sobie trochę więcej komedii. Reese Witherspoon oraz Vince Vaughn wcielają się w parę, która w święta są zmuszeni odwiedzić swoich rozwiedzionych rodziców i ich nowe rodziny. Choć woleli by znaleźć się w ciepłych krajach czeka ich teraz poczwórne "szczęście" :) Też nie wszystkich członków rodziny lubię odwiedzać ale aż takich przygód nie mam jak bohaterowie tego filmu.
 Krótko mówiąc: oba filmy uważam za warte obejrzenia w tym świątecznym okresie. Ja na pewno zabiorę się za szukanie płyt z nimi i któryś z polecanych przeze mnie na pewno pojawi się po raz kolejny na ekranie telewizora lub laptopa. Ale nie będą to "Listy do M." bo ostatnio w TV je widziałam więc stawiam na zagraniczne kino w te święta :)

7 komentarzy:

 1. Cztery gwiazdki to całkiem przyjemny film, ale jednak nie może się równać z To właśnie miłość czy Holiday. Te dwa ostatnie widziałam po kilkanaście razy i wciąż mam ochotę na więcej!<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Holiday to jeden z moich ulubionych takich lekkich filmów, przyjemnie się go ogląda.

  OdpowiedzUsuń
 3. już wiem co dzisiaj obejrzę :) Wesołych świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. z przyjemnością obejrzę ;-)
  Jesli jeszcze nie bierzesz udziału,zapraszam do mnie na rozdanie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. oo, w końcu znalazłam coś na wieczór. dzięki! z przyjemnością obserwuję i wesołych życzę : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Obydwa filmy bardzo lubię :-)

  OdpowiedzUsuń